Druhý adventní koncert 2015

sbor

Program druhého adventního koncertu, který se v roce 2015 odehrál v kostele sv. Václava, připravila sbormistryně Vladimíra Jetmarová se svými dvěma sbory - Komo(k)rákem ze ZUŠ a Lanškrounským smíšeným sborem.

Jen pár dní před tímto vystoupením se lanškrounští zpěváci představili v adventní Vídni. I tam je doprovázeli na kytaru Simona Oláhová a na akordeon Vít Moštěk.

Zaplněný kostel tleskal nejen zpěvákům, ale i varhanním skladbám v podání Marie Minářové.

druhý adventní koncert

diváci

druhý adventní koncert

hudebníci

flétna - Jana Nová

natáčení reportáže

Krátkou reportáž z koncertu připravil LA infokanál: http://www.lainfokanal.cz/archiv/2-adventni-koncert-2/

Na třetí adventní neděli se od 15 hodin v kostele sv. Václava koná koncert Zapalme svíčku, který je věnován památce zemřelých dětí.

Text a foto: L.Sitová

Člověk má mířit dál, než kam sahá vzpažená ruka. Od čeho by bylo nebe...
Robert Browning