Jeden kněz navštívil druhého, když se zrovna modlil breviář, a překvapeně mu říká: "Ty se modlíš breviář a při-tom kouříš ?"
"No ano, ale já to mám povoleno od biskupa," odpovídá tázaný.
Zakrátko ho navštíví znovu a říká mu: "Tak já jsem se ptal biskupa a ten mi to nepovolil."
"A jak ses ptal ?"
"Jestli smím kouřit, když se modlím breviář, a biskup mi odpověděl, že by to bylo neuctivé."
"Tak to ses zeptal špatně. Já jsem se zeptal, jestli se smím modlit, když kouřím, a biskup mi řekl, že ano, že dobře využiji čas."

Poděkování

Děkuji Vám všem za projevy souznění a soustrasti nad náhlou a nečekanou smrtí mojí maminky.

Děkuji za Vaše modlitby a účast na pohřbu.

Váš Zbigniew

Dilige et quod vis fac. (Miluj a dělej, co chceš)
Sv. Augustin