Tři králové přišli ve "hře s jesličkami"

3k1180008

6. ledna 2012 přišli do kostela sv. Václava v Lanškrouně tři králové. Výpravnou "hru s jesličkami", na které se podíleno sedm desítek účinkujících, připravila místní ZUŠ Jindřicha Pravečka ve spolupráci s Divadlem Ve středu.

část orchestru

Hudební složku představení měli na starost děti pod vedením svých pedagogů - zahrál orchestr Musica Viva pod vedením Oleha Stepasyuka a Cimbálek řízený Vjačeslavou Lohvinovou, sbor složený z nejmladších dětí připravila Tatiana Stepasiuková.

anděl

anděl přináší Ježíška

Marie a Josef

návštěvníci

Mezi vánočními koledami se odvíjel děj známého vánočního příběhu, ve kterém se již poněkolikáté představili herci místního amatérského Divadla Ve středu, nechyběli samozřejmě tři králové, pastýři ani další postavy, které přinesly dárky Ježíškovi.

Tři králové

další dary

závěr - ředitelka ZUŠ M.Obrová

poděkování účinkujících

Lze věřit na bohy s takovými věřícími?
Gabriel Laub