Občanská poradna dočasně přemístěna

Oblastní charita upozorňuje, že občanská poradna v Lanškrouně bude v nejbližších týdnech fungovat na jiném místě. Do konce března, tj. ve dnech 25.1., 8.2., 22.2., 14.3. a 28.3., je kontaktní místo občanské poradny v Lanškrouně dočasně přesunuto do jiné budovy MěÚ - nám. J.M.Marků 12, velká zasedací místnost v 1. patře (v budově sídlí také městská policie). Otevírací doba (9 -12 hodin) i provozní dny zůstávají zachovány.
Od dubna 2012 bude kontaktní místo občanské poradny zpět na radnici uprostřed náměstí.

Zlo se vždy rodí tam, kde schází láska.
Hermann Hesse