Nejčastější poslední věty před smrtí

- A teď mě vyfoť na té skále
- Zprava dobrý!
- Pust mě k tomu, já tomu rozumím.
- Zbijme ho, vzdyť je sám.
- Klídek chlapi, to je nulák.
- Neboj, není nabitá.
- Hoď mi sem to kladivo!
- Divné, cítim plyn, rozsviť!
- Ty, že jsi mafián? Nevěřím!
- Pejsku, pojď sem!
- OK trenére, v příštím kole ho knokautuju.
- Drahá, nechceš řídit?
- Brzdy jsou hotové, jdu je vyzkoušet.
- Mohla byste mi přidat té vynikající houbové omáčky?
- Ti chlapi z rozvědky nestojí za nic. Žádné miny tu nejsou.
- Hele, užovka!
- Tady je silný led, to přejdeme.

tel: + 420 775 090 611

Číslo účtu: 132 234 9349/0800

Zbigniew Jan Czendlik

Hana Skalická
tel.: 730 552 040 (v pracovni dny od 8.00
do 16.00)

Renáta Hoffmannová

Poděkování za úklid

úklid Až do Hromnic byl vánočně vyzdoben kostel sv. Václava. Letos tu byla kromě stromků a Betlému navíc také spousta nejrůznějších andělů z předvánoční dětské výtvarné soutěže.
2. února ráno se v našem kostele sešli pomocníci, aby sváteční výzdobu uklidili. Práce jim šla pěkně od ruky a během pár hodin bylo vše hotovo.

úklid

Chci poděkovat všem, kteří tomuto velkému povánočnímu úklidu věnovali svůj čas a energii. Téměř od každého cizího návštěvníka našeho kostela totiž slyším: „Jé, vy máte ale krásný, udržovaný a čistý kostel.“ Taková slova mě vždycky nesmírně potěší.

úklid

uklid2020024

uklid2020028

Ale není to mojí osobní zásluhou. Za tou neviditelnou prací se skrývají konkrétní, viditelné tváře. Hlavním tahounem je paní Božena Sobotková. Ta vytvořila kolem sebe skvělou partičku, která se obětavě o kostel stará. Všem moc, moc děkuji!!!

paní Sobotková

Foto: LSi

I kdybych nevěděla, kdy přesně skončí devět měsíců těhotenství, radovala bych se z každého okamžiku, protože bych věděla, že zrození dítěte, které žije pod mým srdcem, je podivuhodná věc a já mám při tom možnost spolupracovat s Bohem na uskutečnění zázraku.
Erma Bombecková