tel: + 420 775 090 611

Číslo účtu: 132 234 9349/0800

Zbigniew Jan Czendlik - děkan

Hana Skalická - pastorační asistentka
tel.: 730 552 040 (v pracovni dny od 8.00 do 16.00)

Renáta Hoffmannová

Poděkování za úklid

úklid Až do Hromnic byl vánočně vyzdoben kostel sv. Václava. Letos tu byla kromě stromků a Betlému navíc také spousta nejrůznějších andělů z předvánoční dětské výtvarné soutěže.
2. února ráno se v našem kostele sešli pomocníci, aby sváteční výzdobu uklidili. Práce jim šla pěkně od ruky a během pár hodin bylo vše hotovo.

úklid

Chci poděkovat všem, kteří tomuto velkému povánočnímu úklidu věnovali svůj čas a energii. Téměř od každého cizího návštěvníka našeho kostela totiž slyším: „Jé, vy máte ale krásný, udržovaný a čistý kostel.“ Taková slova mě vždycky nesmírně potěší.

úklid

uklid2020024

uklid2020028

Ale není to mojí osobní zásluhou. Za tou neviditelnou prací se skrývají konkrétní, viditelné tváře. Hlavním tahounem je paní Božena Sobotková. Ta vytvořila kolem sebe skvělou partičku, která se obětavě o kostel stará. Všem moc, moc děkuji!!!

paní Sobotková

Foto: LSi

Hledal jsem lásku - marně. Hledal jsem přítele - též marně. Hledal jsem Boha a nalezl jsem milujícího přítele. Nyní mám vše.
Blaise Pascal