Po důkladné prohlídce pravil gynekolog: "Tak, milá paní, až se dnes vrátí Váš manžel domů..." "Nejsem vdaná," přeruší ho pacientka. "No tak až se setkáte s Vaším snoubencem..." "Nejsem zasnoubena." "Tak tedy řekněte svému příteli, že..." "Nemám a nikdy jsem neměla žádného přítele..." Na to se lékař zamyslel, poodešel k oknu a dlouho se mlčky díval ven na oblohu. "Pane doktore, proč vyhlížíte tak dlouho z okna?" neudržela pacientka svou zvědavost. "Protože naposledy, když se stalo něco podobného, tak vyšla hvězda na východě..."

tel: + 420 775 090 611

Číslo účtu: 132 234 9349/0800

Zbigniew Jan Czendlik - děkan

Hana Skalická - pastorační asistentka
tel.: 730 552 040 (v pracovni dny od 8.00 do 16.00)

Renáta Hoffmannová

Jiří Stivín vystoupí U Pastýře

stivin07

Na natáčení dalšího dílu pořadu Uchem jehly přijede v neděli 26.února do Lanškrouna hudebník Jiří Stivín. Možnost setkat se s ním budou tentokrát mít i návštěvníci restaurace U Pastýře, kde vystoupí od 19 hodin.

Pokud si nechcete Jiřího Stivína nechat ujít, rezervujte si na nedělní večer místa v restauraci U Pastýře (http://www.upastyre.cz/) na telefonu 734 467 619.

Víra zahrnuje mnoho pravd, které si zdánlivě odporují… Víra ovšem říká něco, co neříkají smysly, netvrdí však opak toho, co ony vnímají; je nad nimi, ne proti nim.
Blaise Pascal