tel: + 420 775 090 611

Číslo účtu: 132 234 9349/0800

Zbigniew Jan Czendlik - děkan

Hana Skalická - pastorační asistentka
tel.: 730 552 040 (v pracovni dny od 8.00 do 16.00)

Renáta Hoffmannová

Nominační hlasování televizní ankety

Zibi

V rámci nominačního hlasování ankety TýTý 2011 můžete až do neděle 18.3. posílat hlasy svým favoritům.  Nemusíte hlasovat jen pro oblíbený seriál, zpěváka nebo sportovního moderátora. Soutěží všechny pořady, takže můžete - pokud se Vám líbí - dát hlas třeba také pořadu Uchem jehly (v kategorii Pořad roku).

Využít můžete buď internetového formuláře, SMS zpráv nebo korespondenčních lístků, které naleznete v některých časopisech. Všichni hlasující budou zařazeni do slosování o věcné ceny.

Kategorie a hlasovací formulář najdete na http://www.televize.cz/tyty/hlasovani-nominace

A pokud se Vám líbí lanškrounský moderátor, pak také můžete do kolonky Osobnost televizní publicistiky napsat jméno Zbigniew Czendlik.

Hlasovat můžete i formou SMS na číslo 906 15 09:

Pořad roku: TT 9 MEZERA Uchem jehly.

Osobnost televizní publicistiky: TT 2 MEZERA Zbigniew Czendlik

Nechápete, že jsme někde sešli z cesty? Lidské mraveniště je bohatší než dřív. Máme víc výhod a volného času, a přece nám chybí něco podstatného, co těžko dovedeme určit. Cítíme se méně být lidmi, ztratili jsme něco z tajemných výsad.
Antoine de Saint Exupery