Těšte se na kulturní událost roku

logosl

Kulturní událostí roku bude v Lanškrouně externí koncert Smetanovy Litomyšle, který proběhne 30. června 2012 od 17 hodin v kostele sv. Václava. Na programu je Concerto grosso da chiesa c moll op. 6, č. 3 Arcangela Corelliho a cyklus koncertů pro housle a orchestr doprovázený textem autorových vlastních sonetů - Čtvero ročních dob Antonia Vivaldiho. Pokud si koncert nechcete nechat ujít, nezapomeňte, že předprodej začíná už 7. března! Informace najdete na www.smetanovalitomysl.cz

externí koncert

Nesmíš patřit k těm, kteří žádají znamení. Tvůj život musí být znamením, že Bůh je živý.
Joseph Leppich