Vloupe se v noci zloděj do domu, vleze do chodby a slyší varovný hlas:
"Ježíš tě vidí !"
Zloděj se rozhlídne, ale nikoho nevidí, tak se opatrně pohybuje dál. Dojde do kuchyně a tajemný hlas se znovu ozve:
"Ježíš tě vidí!"
Zloděj pořád nikoho nevidí, v baráku tma a krom toho hlasu úplné ticho, tak jde dál do obýváku a tam sedí na bidýlku papoušek. Zloděj se začne smát:
"Hehe, tak to je dobrý... to sem se teda vyděsil... ty a Ježíš... Kterej blbec tě pojmenoval Ježíš ?!?"
"Ale ne... mně pojmenoval Jidáš. Ježíš je ten pitbull za tebou."

Těšte se na kulturní událost roku

logosl

Kulturní událostí roku bude v Lanškrouně externí koncert Smetanovy Litomyšle, který proběhne 30. června 2012 od 17 hodin v kostele sv. Václava. Na programu je Concerto grosso da chiesa c moll op. 6, č. 3 Arcangela Corelliho a cyklus koncertů pro housle a orchestr doprovázený textem autorových vlastních sonetů - Čtvero ročních dob Antonia Vivaldiho. Pokud si koncert nechcete nechat ujít, nezapomeňte, že předprodej začíná už 7. března! Informace najdete na www.smetanovalitomysl.cz

externí koncert

Láska ukazuje člověku cíl jeho života. Rozum ukazuje prostředky, jak jej uskutečnit.
Tomáš Garrigue Masaryk