Prodejna Angelos byla "poctěna" návštěvou dámského páru zřejmě z Rumunska. Místopisné údaje jsou vysoce pravděpodobné s ohledem na jejich přízvuk a hodnověrné internetové informace, které pějí "chválu" na obratnost rukou těchto světoběžníků příp světoběžnic. Informace o tomto níže budiž svědectvím i varováním zároveň.

Hostem restaurace U Pastýře bude fotograf Robert Vano

rvkniha-250

Restaurace U Pastýře vás zve v neděli 18. března od 19.00 hodin na setkání s naším známým fotografem Robertem Vanem.
Protože kapacita restaurace je omezená, doporučujeme udělat si závaznou rezervaci stolu na tel. čisle 734 467 619.
Více o nedělním hostu najdete na www.robertvano.cz

(Na obrázku je kniha, ve které Robert Vano popsal svůj životní příběh.)

Žij tak, aby ti, kdo znají tebe, ale neznají Ježíše, toužili jej poznat, protože znají tebe.
Sten Rasmunssen