Přijdou do nebe řidič autobusu a farář. Svatý Petr pozve dovnitř řidiče a farářovi řekne, aby počkal. Farář se samozřejmě naštve a povídá: "Proč mám já, zbozný člověk, který celý život věrně slouží bohu, čekat na vstup do nebe kvůli nějakému řidiči?" Svatý Petr na to: "Tak podívej, když ty jsi v kostele kázal, tak všichni spali, zato když on řídil, všichni se modlili!"

Jaro je tady!

podběl

Pokud byste nechtěli věřit sluníčku, které už o víkendu připravilo teploty skoro letní, najděte si posly jara. Na fotografii je ten můj - přímo před naším domem se na kraji silnice ke sluníčku dere podběl. I u nás, kde je přece jen chladněji než v nížinách, už na zahrádkách kvetou sněženky. Dokonce je to také "úředně" potvrzené - astronomické jaro totiž začalo dnes, v úterý 20. března v 6.14...

Milióny lidí touží po nesmrtelnosti, a přitom nevědí co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Susan Ertz