tel: + 420 775 090 611

Renáta Hoffmannová

Jaro je tady!

podběl

Pokud byste nechtěli věřit sluníčku, které už o víkendu připravilo teploty skoro letní, najděte si posly jara. Na fotografii je ten můj - přímo před naším domem se na kraji silnice ke sluníčku dere podběl. I u nás, kde je přece jen chladněji než v nížinách, už na zahrádkách kvetou sněženky. Dokonce je to také "úředně" potvrzené - astronomické jaro totiž začalo dnes, v úterý 20. března v 6.14...

Jsme-li příliš spojeni se zemí, může to narušit naše spojení s nebem.
Z knihy "Slova života 2006"