Chirurg, konstruktér a politik se hádají, jaká je první zmíněná profese v Bibli.
"Myslím, že lékařská profese byla zmíněna jako první," prohlásí chirurg. "Bůh stvořil Evu z Adamova žebra."
"Kdepak, první byla strojařina," opáčí konstruktér. "Jen si představte, co to bylo za práci, stvořit věci z chaosu."
"Ale vůbec ne," triumfuje politik. "Kdo si myslíte, že stvořil chaos?"

tel: + 420 775 090 611

Číslo účtu: 132 234 9349/0800

Zbigniew Jan Czendlik

Hana Skalická
tel.: 730 552 040 (v pracovni dny od 8.00
do 16.00)

Renáta Hoffmannová

Syn faráře hostem faráře

ujmko2120017

"Otci je 87 let a ještě si občas zakáže." To řekl Michael Kocáb Zbigniewu Czendlikovi při natáčení pořadu Uchem jehly. Zavzpomínal také na své dětství, kdy mu děti kvůli neobvyklému povolání tatínka (evangelický farář) nadávaly do kostelních krys.

Na konzervatoři vystudoval hru na varhany a absolventský koncert měl v Rudolfinu. A když se dal na dráhu rockera, vždy v sobě cítil díky rodinné výchově jistou záklopku, která mu znemožnila dělat některé věci, za které by se dnes musel stydět...

Článek o natáčení, které proběhlo 12. února, najdete na těchto stránkách na http://www.farnostla.cz/index.php/40-aktuality/aktuality/514-dalsi-hoste-poradu-uchem-jehly

A na premiéru tohoto dílu Uchem jehly se můžete podívat na ČT2 v neděli 25.března od 15.35 hod.

Podobně i člověk takovým se stává, jaká je jeho duševní potrava
K. Balík