Untitled-2

Římskokatolická farnost - děkanství Lanškroun

59.jpg
4.jpg
185.jpg

Vítáme vás v lanškrounské farnosti!

 

Římskokatolická farnost - děkanství Lanškroun

     Farnost    

nám. Aloise Jiráska 2
563 01 Lanškroun

tel: + 420 775 090 611
email:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
            Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

IČO: 44471041
Číslo účtu: 132 234 9349/0800

 

    Kontakty:

Zbigniew Jan Czendlik
e-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  (pracovní)
              Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  (soukromý)
tel.: 465 322 508

Hana Skalická
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: 730 552 040 (v pracovni dny od 8.00
do 16.00)

Renáta Hoffmannová
e-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: 605 756 624

Aktuality

O jarních prázdninách nuda nebyla

prázdniny

Program o jarních prázdninách, organizovaný naší farností, využily hlavně děti, které zůstaly doma, nejely na hory ani k prarodičům. Tradičně největší zájem byl o bowling. Bazén pro méně náročné skrývá možnost zahrát si různé vodní hry a do nového digitálního kina je také dobré občas zajít a podpořit ho. Ne v každém městě takové kino promítá. Viděli jsme zde pohádku Kocour v botách.

Stavebnice „GEOMAG na cestách“ je ve Východních Čechách již dobře známá. Magnetické kuličky a tyčinky různých barev je možné skládat do tvarů, pro větší pevnost se konstrukce vyplní dílky z plastu. Ten, kdo nemá fantazii, použije návody na stavby. Tentokrát nejnáročnější stavbu postavili Honzík s Vojtou a jistě na fotce poznáte, co to bylo.

stavebnice

stavebnice

stavebnice

Stavebnice učí trpělivosti a zručnosti rukou, vozí ji paní Balvínová z Vysokého Mýta a zájemci si ji mohou objednat do škol nebo jiných zařízení. Kontakt www.geobalvinka.cz, na stránkách jsou mimo jiné také ukázky staveb, které děti postavily. Některých akcí se zúčastnily také maminky s malými dětmi.

v bazénu

A hry, které letos upoutaly? Zmrzlinový stroj s modelínou, Ubongo, výrobky z korálků pro misie a také jsme vařili. Langoše všem chutnaly, bylo jich však málo. Děkujeme všem, kdo pomohly s přípravou a těšíme se zase někdy na setkání.

Hanka a Lída

     Co nás čeká

Projekt čtvercování

Každé pondělí dopoledne od 9 hod. bude ve farní klubovně probíhat

PROJEKT ČTVERCOVÁNÍ - neboli uháčkuj nebo upleť čtverce na výrobu dek do Afriky

Srdečně zveme na tato setkání

Bližší informace poskytne p. Šebrlová

Citáty k zamyšlení

Podobně i člověk takovým se stává, jaká je jeho duševní potrava
K. Balík