Untitled-2

Římskokatolická farnost - děkanství Lanškroun

8.jpg
262.jpg
59.jpg

Vítáme vás v lanškrounské farnosti!

 

Římskokatolická farnost - děkanství Lanškroun

     Farnost    

nám. Aloise Jiráska 2
563 01 Lanškroun

IČO: 44471041

 

    Kontakty:

P. Dr. Zbigniew Jan Czendlik
e-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: 465 322 508

Jitka Kračmarová
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: 730 552 040

Anna Gregorová
e-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: 775 090 611

Aktuality

Jan Kraus u Zbigniewa Czendlika

Jan Kraus

Příjemnou část nedělního velikonočního odpoledne můžete u televizní obrazovky strávit s moderátory Zbigniewem Czendlikem a Janem Krausem.

Humor, který se používal v rodině, kde otec byl židovského původu a maminka katolička, se stal inspirací pro syny – nejen pro moderátora Jana Krause, ale i pro jeho bratra Ivana, spisovatele.

Jan Kraus například vzpomíná, že otec říkával mamince: „Jdi ke zpovědi, ty tam budeš aspoň tejden.“ Ozvěnu tohoto špičkování mohou zaslechnout diváci v moderátorově přístupu při jeho talkshow. Jan Kraus ovšem odmítá, že by chtěl on sám nějakého hosta záměrně zničit, i když někdy předem slyšel radu, že ho musí sejmout. „Strach ze mne mají lidé ze sebe, nikdy jsem nikoho nezničil, zničili se sami,“ říká.

Jan Kraus

Jan Kraus

z únorového natáčení

Článek o natáčení, které proběhlo 12. února, najdete na těchto stránkách na http://www.farnostla.cz/index.php/40-aktuality/aktuality/514-dalsi-hoste-poradu-uchem-jehly

Premiéru pořadu Uchem jehly, ve kterém si Zbigniew Czendlik povídal s Janem Krausem, uvidíme na ČT2 v neděli 8. dubna od 16.45 hod.

     Co nás čeká

Projekt čtvercování

Každé pondělí dopoledne od 9 hod. bude ve farní klubovně probíhat

PROJEKT ČTVERCOVÁNÍ - neboli uháčkuj nebo upleť čtverce na výrobu dek do Afriky

Srdečně zveme na tato setkání

Bližší informace poskytne p. Šebrlová

Citáty k zamyšlení

Miluji církev a miluji ji také proto, že není dokonalá – pokud by totiž dokonalá byla, nemohl bych já být její součástí.
P. Janusz Lomzik