Řidič bezvěrec jede kolem řeky, když tu si všimne, že na břehu chytají ryby katolický kněz a rabín, přičemž opodál stojí cedule s nápisem "Pozor, blíží se konec vaší cesty!"
Řidič bezvěrec (takový ten běžný tolerantní typ) zpomalí, vytočí okénko a zahuláká: "Starejte se o sebe, pámbíčkáři mizerní!"
Načež dupne na plyn a uhání dál. Po chvíli se ozve mohutné žbluňknutí.
Rabín se otočí na kněze a praví: "Já jsem vám říkal, velebný pane, že tam bude lepší napsat 'most v rekonstrukci'!"

Misijní koláč

misijní den

"Misijní koláč" jsme nabízeli v neděli 1.4.2012 v restauraci U Pastýře.

O co šlo? Lidé se po mši svaté sešli u kávy, mohli si dát upečené cukroví a koláče. Na jarmarku, který na místě probíhal, si zakoupili také nějaké výrobky.

Děkujeme všem, kteří se této akce zúčastnili.

Vybralo se přes 9 tisíc korun. Ty už byly zaslány na misijní konto.

Anna Gregorová a Lída Šebrlová

misijní den

ؘekni někomu, že na nebi je 97 830 124 656 998 hvězd, a uvěří ti. Napiš ale "Pozor! Čerstvě natřeno!" - sáhne si.
Julian Tuwim