Sama doma

zc1-196932

Až budete mít po svátečních přípravách trochu klidu a budete si chtít odpočinout u zajímavého videa, můžete se podívat na nedávnou návštěvu faráře Zbigniewa Czendlika v pořadu Sama doma: http://www.ceskatelevize.cz/porady/1148499747-sama-doma/412236100171007/video

Tento tip se hodí třeba na pondělí dopoledne, až tatínci se syny vyrazí s pomlázkou na koledu a ženy a dívky budou skutečně samy doma ...

Bůh nám dal život, aniž by se nás ptal. Proč by to měl dělat, když nám ho zase odebírá?
Roberto Gervaso