tel: + 420 775 090 611

Číslo účtu: 132 234 9349/0800

Zbigniew Jan Czendlik - děkan

Hana Skalická - pastorační asistentka
tel.: 730 552 040 (v pracovni dny od 8.00 do 16.00)

Renáta Hoffmannová

Velikonoční inspirace

košíček

Nestihli jste navštívit velikonoční výstavu pořádanou místní organizací Svazu tělesně postižených v Lanškrouně? Tak si ji určitě nenechte ujít příští rok.O tom, co všechno bylo k vidění a jak nesnadné bylo určit vítěze, by mohli vyprávět nejen porotci soutěže, která tam probíhala, ale i návštěvníci, kteří se zapojili do diváckého hlasování.

Mezi 291 exponáty od 36 soutěžících s věkovým rozpětím více než 80 let byste určitě našli inspiraci pro velikonoční výzdobu nebo pro letošní vzhled kraslic, které připravíte pro koledníky.

Podívejte se na fotografie těch exponátů, na které se hlavní ceny nedostaly. Najdete zde klasiku i zajímavé nápady.

společné zdobení

častý způsob domácího barvení

netradiční balení

perníková vajíčka

na zavěšení

tohle bude děti bavit

polepované kraslice

černá je elegantní

zdobení voskem

I kdybych nevěděla, kdy přesně skončí devět měsíců těhotenství, radovala bych se z každého okamžiku, protože bych věděla, že zrození dítěte, které žije pod mým srdcem, je podivuhodná věc a já mám při tom možnost spolupracovat s Bohem na uskutečnění zázraku.
Erma Bombecková