tel: + 420 775 090 611

Číslo účtu: 132 234 9349/0800

Zbigniew Jan Czendlik - děkan

Hana Skalická - pastorační asistentka
tel.: 730 552 040 (v pracovni dny od 8.00 do 16.00)

Renáta Hoffmannová

Dětem pomáhá i Velikonoční skautské kuřátko

kure

Ve dnech 3. a 4. dubna proběhla v lanškrounských ulicích sbírka pod názvem Velikonoční skautské kuřátko. Skautky a světlušky ze střediska Zubr a Dikobraz Lanškroun prodávaly vlastnoručně vyrobená kuřátka a dohromady vybraly 10 132 Kč, které poputují na konto sbírky Pomozte dětem. Všem, kteří přispěli, patří poděkování.

Podle sdělení organizátorů celostátní sbírky na stránkách http://www.pomoztedetem.cz/cs/ se díky televiznímu pořadu na Velikonoční pondělí podařilo letos získat 10,6 milionu korun. (Loňský 13. ročník mezi projekty rozdělil 15 700 062 Kč.)

Pokud jste tedy skautky nezastihli, nereagovali jste při velikonočním pořadu v televizi a ještě byste rádi přispěli, můžete poslat třeba dárcovskou SMS ve tvaru „DMS KURE“ na číslo 87 777. Cena jedné DMS je 30 Kč, Pomozte dětem obdrží 27 Kč. 14. ročník sbírky končí 15. května 2012.

Možná proto nás Bůh nemůže vyslyšet, že si z Něj děláme prostředek, a ne střed.
Sabine Naegeliová: Noc je plná hvězd