tel: + 420 775 090 611

Číslo účtu: 132 234 9349/0800

Zbigniew Jan Czendlik - děkan

Hana Skalická - pastorační asistentka
tel.: 730 552 040 (v pracovni dny od 8.00 do 16.00)

Renáta Hoffmannová

Ombudsman přijel na lanškrounskou faru

Ombudsman Varvařovský

Na konci února zavítal na lanškrounskou faru ombudsman Pavel Varvařovský. Ne proto, aby řešil některý z problémů, se kterým se na něj obracejí občané, ale aby se stal hostem Zbigniewa Czendlika při natáčení pořadu Uchem jehly.

Tento díl vysílá ČT2 v neděli 22. dubna od 15.20 hodin.

Veteránem z úvodní fotografie JUDr. Pavel Varvařovský ovšem nepřijel, jen si posezení za jeho volantem vyzkoušel, když s televizním štábem navštívil místního sběratele pana Pavla Berana.

A ještě něčím pro něj bylo lanškrounské natáčení jistě zajímavé - pracovně se totiž setkal se svým synem, který patří do štábu jako kameraman.

Z.Czendlik a P.Varvařovský

kameraman

Zprávu z natáčení s více fotografiemi najdete na  http://www.farnostla.cz/index.php/40-aktuality/aktuality/691-setkani-s-ombudsmanem-pavlem-varvarovskym.

Další informace jsou na stránkách pořadu Uchem jehly: http://www.ceskatelevize.cz/porady/10314156487-uchem-jehly/312298380010009/

Věz, že když vstupuješ do chrámu, Bůh tě nesoudí, nýbrž přijímá.
Antoine de Saint Exupery