Zbigniew Czendlik bude diskutovat v Kopřivnici

koprivniceznak

V úterý 24. dubna se v kopřivnickém kulturním domě uskuteční 15. ročník diskuzního setkání „Myšlenky TGM a současnost“. Beseda občanů se známými publicisty, žurnalisty, politiky a osobnostmi společensko-kulturního života bude mít letos podtitul: A dál?

Mezi pozvanými osobnostmi je také lanškrounský farář Zbigniew Czendlik.

Jak se uvádí v tiskové zprávě na oficiálním webu města Kopřivnice, pozvání na letošní ročník přijali dlouholetý ředitel české sekce Rádia Svobodná Evropa Pavel Pecháček, novinář a komentátor Mladé fronty Dnes Martin Komárek, manažer Českého rozhlasu 6 Karel Michal, místopředseda Syndikátu novinářů Radko Kubičko, populární farář Zbigniew Czendlik či zakladatelka Hnutí na vlastních nohou Běla Jensen. Na setkání bude věnován prostor také vzpomínce na nedávno zesnulého kopřivnického patriota a obdivovatele Masarykových myšlenek Lubomíra Hanzelku, který stál u zrodu Klubu Masarykova demokratického hnutí v Kopřivnici.

Tiskovou zprávu najdete na adrese http://www.koprivnice.cz/index.php?tema=zname-osobnosti-prijedou-diskutovat-do-koprivnice&;id=tiskove-zpravy-koprivnice&tz=741

Věz, že když vstupuješ do chrámu, Bůh tě nesoudí, nýbrž přijímá.
Antoine de Saint Exupery