Babička seděla na pláži, kde si její vnouček ve slunečním kloubouku a župánku hrál s kyblíčkem a lopatkou a plácal bábovičky. Najednou se objevila obrovská vlna, která zalila pláž, a když vtekla zpět do moře, vzala vnoučka s sebou. Babička padla na kolena a začala se modlit:
„Ó, Bože, prosím, vrať mi mého vnoučka. Je to tak nevinné stvoření, tak sladký chlapec, tak báječné dítko.“
Jako zázrakem se přihnala další velká vlna a zanechala po sobě vnoučka přesně na původním místě, v župánku a s lopatičkou a kyblíčkem. Babička obrátila oči k nebesům, rozhodila rukama a řekla naštvaně:
„Měl klobouček…“

Z nedělní mše 22. dubna

úvodní foto Dnešní nedělní mše měla mimořádnou atmosféru. Už poněkolikáté se jí zúčastnili klienti z domova v Anenské Studánce. Za své vystoupení si vysloužili obrovský aplauz.

To, co jejich vystoupení pokaždé charakterizuje a čím obecenstvo strhnou, je, s jakým srdcem zpívají a hrají.

Uznání patří panu Janovi Rybkovi, který sbor vede.

Klienti z Anenské

hudební doprovod

S klienty z Anenské

Mše se zúčastnilo také 13 maminek s dětmi, které zhruba před rokem přijaly v našem kostele křest. Bylo jim požehnáno a každá maminka dostala kytičku.

Rok od křtu

Kněz je láskou Kristova srdce.
Sv. Jan Maria Vianney