Z nedělní mše 22. dubna

úvodní foto Dnešní nedělní mše měla mimořádnou atmosféru. Už poněkolikáté se jí zúčastnili klienti z domova v Anenské Studánce. Za své vystoupení si vysloužili obrovský aplauz.

To, co jejich vystoupení pokaždé charakterizuje a čím obecenstvo strhnou, je, s jakým srdcem zpívají a hrají.

Uznání patří panu Janovi Rybkovi, který sbor vede.

Klienti z Anenské

hudební doprovod

S klienty z Anenské

Mše se zúčastnilo také 13 maminek s dětmi, které zhruba před rokem přijaly v našem kostele křest. Bylo jim požehnáno a každá maminka dostala kytičku.

Rok od křtu

Když jsem zůstával mimo církev a díval se dovnitř, nacházel jsem mnohé, co jsem mohl kritizovat. Jakmile jsem však do církve vstoupil naplno, uvědomil jsem si, jak obtížné je udržovat něco, co by se podobalo novozákonní vizi církve. Teď, když k neúspěchům církve sám přispívám, mám pro ně mnohem větší pochopení.
Philip Yancey, z knihy: Proč se obtěžovat s církví?