Z nedělní mše 22. dubna

úvodní foto Dnešní nedělní mše měla mimořádnou atmosféru. Už poněkolikáté se jí zúčastnili klienti z domova v Anenské Studánce. Za své vystoupení si vysloužili obrovský aplauz.

To, co jejich vystoupení pokaždé charakterizuje a čím obecenstvo strhnou, je, s jakým srdcem zpívají a hrají.

Uznání patří panu Janovi Rybkovi, který sbor vede.

Klienti z Anenské

hudební doprovod

S klienty z Anenské

Mše se zúčastnilo také 13 maminek s dětmi, které zhruba před rokem přijaly v našem kostele křest. Bylo jim požehnáno a každá maminka dostala kytičku.

Rok od křtu

Hledal jsem lásku - marně. Hledal jsem přítele - též marně. Hledal jsem Boha a nalezl jsem milujícího přítele. Nyní mám vše.
Blaise Pascal