Mojžíš, Ježíš a starý pán spolu hrají v nebi golf. Mojžíš zahajuje hru. Usadí míček míří k jamce za jezírkem a odpálí. Míček letí a padá do jezírka. Mojžíš však zvedá hůl, vody se rozestupují a míček se po vodním dně dokutálí na břeh 2 metry od jamky. Ježíš nechce zůstat pozadu. Připraví míček a střílí stejným směrem. Ale i jeho míček se pomalu snáší na hladinu jezírka. Ježíš zvedá svou hůl a míček se po dopadu na vodní hladinu, navzdory přírodním zákonům, po hladíně dokutálí ke břehu. Zastaví se metr od jamky. Na řadě je starý pán. Ledabyle ťukne do míčku a ten se odrazí doprostřed jezírka. Tam se zázračně odrazí a letí k nebi. Letadlo nad golfovým hřištěm ho odpinkne na dálnici. Míček se zařadí do levého pruhu a předjede tirák s návěsem. Odbočí zpět k hřišti, proletí branou, po cestičce se dokutálí k jamce a spadne přímo do ní. Ježíš rozzlobený říká dědovi: "Tati, přišli jsme si zahrát, nebo machrovat?"

Humanitární sbírka proběhne tento týden

Objevili jste při jarním úklidu zachovalé oblečení, obuv, lůžkoviny nebo třeba nádobí, které nepotřebujete, ale někomu by mohly takové věci ještě dobře posloužit?

Právě tento týden je můžete odevzdat při HUMANITÁRNÍ SBÍRCE pro Diakonii Broumov. Koná se na evangelické faře v Lanškrouně, Č.bratří 654 (garáž) v úterý 24.4.,  středu 25.4. a pátek 27.4. vždy od 16.00 do 18.00 hodin a v sobotu 28.4. od 9.00 do 11.00 hodin.

Plné znění oznámení najdete na stránkách města: http://www.lanskroun.eu/cz/mesto/aktualne/z-lanskrounska/bude-se-konat-humanitarni-sbirka/

Kdybychom věděli, jak moc nás Bůh miluje, umřeli bychom štěstím.
Jean Maria Vianney