Humanitární sbírka proběhne tento týden

Objevili jste při jarním úklidu zachovalé oblečení, obuv, lůžkoviny nebo třeba nádobí, které nepotřebujete, ale někomu by mohly takové věci ještě dobře posloužit?

Právě tento týden je můžete odevzdat při HUMANITÁRNÍ SBÍRCE pro Diakonii Broumov. Koná se na evangelické faře v Lanškrouně, Č.bratří 654 (garáž) v úterý 24.4.,  středu 25.4. a pátek 27.4. vždy od 16.00 do 18.00 hodin a v sobotu 28.4. od 9.00 do 11.00 hodin.

Plné znění oznámení najdete na stránkách města: http://www.lanskroun.eu/cz/mesto/aktualne/z-lanskrounska/bude-se-konat-humanitarni-sbirka/

Právě když se obrátím ke Kristu a vydám mu svou osobnost, začínám teprve mít svou vlastní.