Lanškrounští skauti nabízejí dětem NÁRUČ

skautilogo

Skauti ze střediska Zubr a Dikobraz Lanškroun připravili na letošní rok pro děti ve věku cca od 11 do 15 let cyklus aktivit, který nazvali Nálož rukodělných činností – NÁRUČ. První setkání bylo 31.3. zaměřeno velikonočně, na září se chystá seznámení se starými řemesly a na konci listopadu půjde o vánoční výzdobu a dárky.

Při nejbližším setkání si 5. května (od 8 do 14 hodin) děti budou moci vyzkoušet encaustické malování (tj. malování horkým voskem), smaltování, výrobu mýdla a malování na textil.

Více informací nejen o této akci najdete na http://www.skaut-lanskroun.cz

skauti-pozvánka

Teprve chudoba naučí člověka hospodařit s bohatstvím,
kterým ho zahrnuje Bůh.