Golf pomáhal olomouckému sdružení Spolu

golf klara spilkova foto jiri vojzola 2 uvod

V pátek 27.4. farář Zbigniew Czendlik podpořil svou účastí na benefičním golfovém turnaji olomoucké občanské sdružení Spolu. Tato nestátní nezisková organizace od roku 1995 pomáhá lidem se zdravotním (primárně mentálním) postižením při seberalizaci v běžném prostředí (http://www.spoluolomouc.cz/zakladni-informace).

Golfového turnaje se zúčastnila i přední česká golfová profesionálka Klára Spilková.

Klára Spilková

Na závěr turnaje proběhla dražba předmětů od známých osobností. Licitátory byli Petr Čep a Zbigniew Czendlik. Celková získaná částka se vyšplhala na neuvěřitelných 105 tisíc Kč.
Autorem fotografií z akce je jeden z nejlepších sportovních fotografů Jiří Vojzola.

Zbigniew Czendlik

Zbigniew Czendlik a Klára Spilková

Milióny lidí touží po nesmrtelnosti, a přitom nevědí co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Susan Ertz