tel: + 420 775 090 611

Číslo účtu: 132 234 9349/0800

Zbigniew Jan Czendlik - děkan

Hana Skalická - pastorační asistentka
tel.: 730 552 040 (v pracovni dny od 8.00 do 16.00)

Renáta Hoffmannová

Zbigniew Czendlik v rozhlasovém vysílání

a-zibi 00

Zbigniew Czendlik byl 29.4. hostem Pressklubu na Frekvenci 1. Záznam pořadu si můžete poslechnout na

Nedělní diskuse u kulatého stolu Českého rozhlasu 6 se 29.4. vypravila do Kopřivnice, na konferenci o myšlenkách prvního československého prezidenta Tomáše Garrigua Masaryka. Debaty se zúčastnil i Zbigniew Czendlik.

"Myšlenky zakladatele státu TGM a dnešek. A jak dál?" Na toto téma se zamýšleli účastníci konference v Kopřivnici: moderátor konference Ladislav Cviček, bývalý prezident českého vysílání Rádia Svobodná Evropa Pavel Pecháček, komentátor Mladé Fronty Dnes Martin Komárek, římskokatolický kněz Zbigniew Czendlik a organizátorka dětského fondu Stonožka Běla Gran Jensen.

Hovořilo se zde o současném stavu české politiky, příčinách znechucení veřejnosti nad stavem politiky, o dalších perspektivách vlády Petra Nečase... Záznam najdete na adrese: http://prehravac.rozhlas.cz/audio/2618662

Ctnosti, které nás mohou šťastně převést z dočasnosti do věčnosti, jsou pokora a láska.
Sv. Jan Bosco