Přijde starý manželský pár do nebe, svatý Petr je provází po nebi. Všechno je naprosto úžasné, žena je nadšena, říká, že se jí o něčem takovém ani nesnilo. Když to všechno vidí muž, zoufale se rozpláče a pak spustí vztekle na svoji manželku: "Za to všechno můžeš ty! To je pořád makrobiotika, cvičení, žádnej alkohol a cigarety, krémy s UV filtrem - vždyť jsme tu mohli být už o patnáct let dřív!!!"

Posvěcení skautského praporu

svěcení vlajky

V neděli 29. dubna 2012 se v kostele sv. Václava v Lanškrouně konala mše svatá ke cti sv. Jiřího. Děkan farnosti P. Zbigniew Jan Czendlik během ní při příležitosti oslav 100 let českého skautingu požehnal nové vlajce střediska Zubr a Dikobraz Lanškroun.

Kmotrovství se ujala starostka Lanškrouna Stanislava Švarcová, ktera se mše také zúčastnila.

Foto: Jiří Kráčmar

žehnání praporu

společné foto

Více fotografií najdete na webu skautů: http://www.skaut-lanskroun.cz/kronika/mse-svata-ke-cti-sv-jiri-3

Nevěřit nikomu a ničemu znamená přestat žít.
Josef Poláček