tel: + 420 775 090 611

Číslo účtu: 132 234 9349/0800

Zbigniew Jan Czendlik - děkan

Hana Skalická - pastorační asistentka
tel.: 730 552 040 (v pracovni dny od 8.00 do 16.00)

Renáta Hoffmannová

Požehnání motorkářům

motorky

V sobotu 5. května zaplnili náměstí A.Jiráska motorkáři.

Už podeváté se sjeli do Lanškrouna, aby společně vzpomněli na zemřelé kamarády a aby jim před místním kostelem sv. Václava farář Zbigniew Czendlik požehnal do letošní sezóny.

V krásném slunečném počasí se akce pořádané uskupením Road 35 ze Svitav zúčastnilo asi 200 motorkářů.

pohled z věže kostela

před kostelem

Z.Czendlik a zraněný motorkář Pták

Hlavní organizátor, který používá přezdívku Pták, přijel na setkání zcela proti plánům ne na motorce, ale autem. Ráno totiž havaroval. Naštěstí stačilo ošetření v nemocnici a mohl se vydat do Lanškrouna. I když s berlemi...

Foto: archiv Z.Czendlika

v rozhovoru s motorkáři

motorkáři

foto se Z.Czendlikem

motorkáři

jeden ze strojů

motorky

Co si lidé myslí o mně se stává stále méně důležité, co si myslí o Ježíši skrze mě je kritické.
Sir Cliff Richard