Přijde starý manželský pár do nebe, svatý Petr je provází po nebi. Všechno je naprosto úžasné, žena je nadšena, říká, že se jí o něčem takovém ani nesnilo. Když to všechno vidí muž, zoufale se rozpláče a pak spustí vztekle na svoji manželku: "Za to všechno můžeš ty! To je pořád makrobiotika, cvičení, žádnej alkohol a cigarety, krémy s UV filtrem - vždyť jsme tu mohli být už o patnáct let dřív!!!"

Požehnání motorkářům

motorky

V sobotu 5. května zaplnili náměstí A.Jiráska motorkáři.

Už podeváté se sjeli do Lanškrouna, aby společně vzpomněli na zemřelé kamarády a aby jim před místním kostelem sv. Václava farář Zbigniew Czendlik požehnal do letošní sezóny.

V krásném slunečném počasí se akce pořádané uskupením Road 35 ze Svitav zúčastnilo asi 200 motorkářů.

pohled z věže kostela

před kostelem

Z.Czendlik a zraněný motorkář Pták

Hlavní organizátor, který používá přezdívku Pták, přijel na setkání zcela proti plánům ne na motorce, ale autem. Ráno totiž havaroval. Naštěstí stačilo ošetření v nemocnici a mohl se vydat do Lanškrouna. I když s berlemi...

Foto: archiv Z.Czendlika

v rozhovoru s motorkáři

motorkáři

foto se Z.Czendlikem

motorkáři

jeden ze strojů

motorky

Milióny lidí touží po nesmrtelnosti, a přitom nevědí co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Susan Ertz