Pouští jde poutník, když najednou zpozoruje, že jej pronásleduje lev. Začne utíkat, avšak lev je stále blíž. Když už je těsně u něho, padne na kolena a prosí Boha: "Pane, vnukni tomu lvovi, prosím, křesťanské smýšlení!" Lev okamžitě padne na kolena, sepne packy, vzhlédne k nebi a říká: " Pane, děkuji ti za tento pokrm, který mi tak milosrdně posíláš do cesty..."

Přátelské posezení ke Dni matek

6

KDU ČSL zve na přátelské posezení ke Dni matek, které proběhne v neděli 13.5.2012 od 14 hodin na zahradě restaurace u Pastýře.

Hudba: Fofr Grass

Srdečně zveme všechny maminky, babičky, ženy a přátele.

pozvánka

Ateisté jsou jediní, kteří zůstávají věrni bohu, na nějž nevěří.
Gabriel Laub