Proč Bůh nemá titul CSc.?
1.Má jenom jednu známou publikaci.
2.Ta je v hebrejštině.
3.Nejsou v ní odkazy na další prameny.
4.Nebyla publikována ve známém vědeckém časopise.
5.Mnozí pochybují o tom, že ji napsal osobně.
6.Je nutno přiznat, že je známá po celém světě - ale co dělal potom?
7.Jeho schopnost týmové práce je velmi omezená.
8.Ostatním vědcům se nepodařilo zopakovat jeho experimenty.
9.Nepožádal etickou komisi o souhlas s experimentováním na lidech.
10.Když se mu jeden pokus nevydařil, pokusil se zahladit stopy utopením pokusných objektů.
11.Jedince, kteří se nechovali podle očekávání, vyřadil z pokusného souboru.
12.Nechodil do přednášek - jenom vzkázal studentům, co si mají prostudovat.
13.Nechal za sebe učit svého syna.
14.První dva studenty vyhodil, protože se naučili něco navíc.
15.I když má jen 10 požadavků, většina studentů v praktickém testu propadne.
16.Konzultace poskytuje jen velmi zřídka, a to ještě na vrcholku hory.

Dopravní hřiště slouží lanškrounským dětem

skatepark

Poblíž fotbalového hřiště a Haly B.Modrého (zimní stadion) město letos dokončuje nový sportovní areál.

Zatímco stadion pro atlety a fotbalisty ještě čekají poslední úpravy a slavnostně otevřen má být až v září při Kopě, dětské dopravní hřiště a zejména léta postrádaný skatepark jsou už hotovy a přístupny veřejnosti.

Podle provozního řádu jsou dopravní hřiště i skatepark volně přístupné, ale děti mladší 10-ti let zde mohou být jen za dozoru osoby starší 18-ti let. Předpokládá se, že pokud přijde skupina na organizovanou výuku, bude mít na dopravním hřišti přednost.

provozní řád

Dopravní hřiště, na kterém si děti mohou např. vyzkoušet jízdu na kruhovém objezdu nebo provoz řízený semafory, bylo slavnostně uvedeno do provozu 9. května. Výuku na něm bude zajišťovat ZŠ A.Jiráska.

dopravní hřiště

Některé děti už stihly hřiště vyzkoušet se svými rodiči...

skatepark

Skatepark si lanškrounská mládež přála už hodně dlouho. Při jeho podzimním dokončování místní "skejťáci" zjistili, že některé části neodpovídají jejich představám. Na jaře proto dodavatelská firma provedla úpravy a nyní už toto moderní sportoviště láká mladé milovníky adrenalinového pohybu. Případný pád může být bolestivý a nebezpečný, proto se doporučuje používat ochranné přilby, chrániče kolen a loktů.

skatepark

Nemusím, a ani nemohu, rozumět všemu, co Otec dělá a jak smýšlí. Nejsem zodpovědný za to, čemu nerozumím. Jsem zodpovědný za to, čemu rozumím.
Dan Drápal, z knihy: Krutý Bůh?