V kostele bude setkání flétnistů

pistci mala

V sobotu 2. června 2012 se v kostele sv. Václava bude konat čtvrté setkání souborů zobcových fléten.

V programu, který začíná od 15 hodin, se představí nejen domácí soubory vedené Martou Obrovou, tedy Písklata, Lanškrounští pištci a Kvartet Amabile, ale i Vivat flauto Praha pod vedením Blanky Vysloužilové.

Na tento koncert vás zve pořádající ZUŠ Jindřicha Pravečka.

pozvánka na koncert

Nemusím, a ani nemohu, rozumět všemu, co Otec dělá a jak smýšlí. Nejsem zodpovědný za to, čemu nerozumím. Jsem zodpovědný za to, čemu rozumím.
Dan Drápal, z knihy: Krutý Bůh?