Vystoupení absolventů ZUŠ

absolventský koncert

Absolventi lanškrounské ZUŠ Jindřicha Pravečka každoročně představují to, co se ve škole naučili, na absolventských představeních - tanečníci při společné přehlídce žáků všech ročníků nazvané Promluvíme tancem (letos bude 30.5. od 18 hodin ve Společenském domě), hudebníci na absolventských koncertech.

Absolventských koncertů je letos plánováno celkem pět, jeden z nich i na farní zahradě.

Koncerty proběhly zatím dva. Fotografie jsou z toho druhého, který se konal v pondělí 21.5. v sále ZUŠ (představilo se na něm pět klavíristek, jedna flétnistka a jedna hráčka na zobcovou flétnu).

absolventský koncert

absolventky ZUŠ

Třetí absolventský koncert bude 25.5. v obřadní síni, čtvrtý pak 11.6. v sále školy. Poslední, pátý koncert je naplánován 12.6. od 18 hodin na farní zahradu.

Foto: I. Kárníková

Co je tělesná láska? Nic více a nic méně, než božská čertovina.
Sv. Jan Bosco