Přečtěte si

zbisek male

Na webu Orlického deníku si můžete přečíst článek věnovaný pořadu Uchem jehly a jeho hostům.

Moderující farář Zbigniew Czendlik v něm mj. prozrazuje, že hosty nejbližšího natáčení oblíbeného pořadu, které proběhne příští týden, budou investigativní novinář Janek Kroupa a gymnastka, úspěšná olympionička Věra Čáslavská.

Článek najdete na adrese: http://orlicky.denik.cz/zpravy_region/nataci-porad-se-zajimavymi-hosty-20120525.html

Tvá pyramida nemá smysl, jestliže nekončí v Bohu.
Antoine de Saint Exupery