Chirurg, konstruktér a politik se hádají, jaká je první zmíněná profese v Bibli.
"Myslím, že lékařská profese byla zmíněna jako první," prohlásí chirurg. "Bůh stvořil Evu z Adamova žebra."
"Kdepak, první byla strojařina," opáčí konstruktér. "Jen si představte, co to bylo za práci, stvořit věci z chaosu."
"Ale vůbec ne," triumfuje politik. "Kdo si myslíte, že stvořil chaos?"

Přečtěte si

zbisek male

Na webu Orlického deníku si můžete přečíst článek věnovaný pořadu Uchem jehly a jeho hostům.

Moderující farář Zbigniew Czendlik v něm mj. prozrazuje, že hosty nejbližšího natáčení oblíbeného pořadu, které proběhne příští týden, budou investigativní novinář Janek Kroupa a gymnastka, úspěšná olympionička Věra Čáslavská.

Článek najdete na adrese: http://orlicky.denik.cz/zpravy_region/nataci-porad-se-zajimavymi-hosty-20120525.html

Držíte-li krok s Bohem, nebudete se muset podřizovat rytmu světa.
Z knihy "Slova života 2006"