Uchem jehly nejen o fotografování

Robert Vano

Hostem aktuálního vysílání Uchem jehly, které nabídne ČT2 v neděli 3. června od 15.35 hod., bude světově proslulý fotograf Robert Vano.

Jeho život nabízí spoustu témat, z nichž každé by vydalo na samostatný rozhovor - emigrace v mládí, způsob, kterým se v Americe vypracoval od pomocných prací až na pozici uznávaného fotografa, nebo třeba jeho homosexuální orientace... Nechme se překvapit, co nakonec v pořadu zazní.

S Robertem Vanem se v den natáčení (v neděli 18. března 2012) setkali návštěvníci restaurace U Pastýře. Zprávu a fota z akce najdete zde na webu: http://www.farnostla.cz/index.php/40-aktuality/aktuality/718-vypraveni-roberta-vana

Foto: archiv ČT

příprava na natáčení

natáčení

natáčení ve fotoateliéru

Robert Vano a Zbigniew Czendlik

Víra zahrnuje mnoho pravd, které si zdánlivě odporují… Víra ovšem říká něco, co neříkají smysly, netvrdí však opak toho, co ony vnímají; je nad nimi, ne proti nim.
Blaise Pascal