tel: + 420 775 090 611

Renáta Hoffmannová

Pozvánka na Pravečkův Lanškroun

prpozvuv

Festival dechových hudeb, který nese jméno Jindřicha Pravečka, se letos koná v Lanškrouně už popětatřicáté. Program začíná v neděli 3. června těsně před 13. hodinou na zámeckém nádvoří.

Muzikant Jindřich Praveček je rodák z našeho kraje a v roce 1997 mu bylo uděleno čestné občanství města Lanškroun. Před deseti lety, v době 25. ročníku festivalu Pravečkův Lanškroun, byla v prostorách městského muzea otevřena zajímavá expozice - Pamětní síň Jindřicha Pravečka.

pozvánka

V životě nevěř tomu, kdo tě klame, ale nezklam toho, kdo ti věří.
N. N.