Po důkladné prohlídce pravil gynekolog: "Tak, milá paní, až se dnes vrátí Váš manžel domů..." "Nejsem vdaná," přeruší ho pacientka. "No tak až se setkáte s Vaším snoubencem..." "Nejsem zasnoubena." "Tak tedy řekněte svému příteli, že..." "Nemám a nikdy jsem neměla žádného přítele..." Na to se lékař zamyslel, poodešel k oknu a dlouho se mlčky díval ven na oblohu. "Pane doktore, proč vyhlížíte tak dlouho z okna?" neudržela pacientka svou zvědavost. "Protože naposledy, když se stalo něco podobného, tak vyšla hvězda na východě..."

Farář Zbigniew Czendlik bude v televizi mluvit i o fotbale

a-zibi 00

Hostem televizního pořadu Živě na Jedničce bude v pátek 8. června odpoledne lanškrounský farář Zbigniew Czendlik.

Řeč bude prý hlavně o hudbě a fotbale. Druhé téma je překvapivé asi jen pro toho, kdo neví, že právě 8.6. začíná fotbalové mistrovství Evropy ve fotbale - a to v Polsku...

Pořad začíná ve 14 hodin.

Více na http://www.ceskatelevize.cz/porady/10396278677-zive-na-jednicce/312292320120058/

Láska ukazuje člověku cíl jeho života. Rozum ukazuje prostředky, jak jej uskutečnit.
Tomáš Garrigue Masaryk