tel: + 420 775 090 611

tel.: 730 552 040 (v pracovni dny od 8.00
do 16.00)

Renáta Hoffmannová

Uchem jehly o boji se zlem

Janek Kroupa

Hostem faráře Zbigniewa Czendlika bude v nedělní premiéře pořadu Uchem jehly pan Jan Pavel Martin Kroupa.

Že nevíte, kdo to je? Jako Janka Kroupu ho zná snad každý televizní divák... Nejen z pořadu Na vlastní oči, ale také jako spoluautora seriálu Expozitura.

Jako investigativní novinář odhalil před veřejností mnohé závažné případy.

Uchem jehly s Jankem Kroupou vysílá ČT2 v premiéře v neděli 18.6. od 15.35 hod.

Podívejte se na fotografie z natáčení během kterého Janek Kroupa navštívil i jednu z lanškrounských trafik. V restauraci U Pastýře si také stihl popovídat s olympioničkou Věrou Čáslavskou (pořad s ní se bude vysílat 1. července).

Z.Czendlik a J.Kroupa

v trafice

setkání s Věrou Čáslavskou

Kněz je láskou Kristova srdce.
Sv. Jan Maria Vianney