Setkání seniorek z naší farnosti

ze setkání

Důkazem, že ani senioři v pokročilém věku neztrácí humor a rádi se pobaví nad dobrou kávou nebo skleničkou vína, bylo setkání žen v restauraci U Pastýře.

Takovéto dostaveníčko si dopřejeme několikrát do roka, o nemocech nemluvíme, když tak jen maličko.

Místo mají vzpomínky, aktuální život v politice, v rodinách, ve farnosti a řeč se také stočí na vnoučata a samozřejmě i na pravnoučata.

Internet ovládá bravurně paní Minářová a nás o trochu mladší zásobuje informacemi, fotkami, recepty, ale také duchovními zprávami.

Děkuji také panu faráři a Haně Gregorové, že s námi strávili příjemné odpoledne. Tak zase v září nashledanou.

Lída Šebrlová

na setkání

přišel i farář

rna setkání

na setkání

Věz, že když vstupuješ do chrámu, Bůh tě nesoudí, nýbrž přijímá.
Antoine de Saint Exupery