Na zámečku se bude slavit

Zámeček

7. července se na Zámečku u Rudoltic (známém také pod novějším názvem Nový zámek u Lanškrouna) uskuteční oslava výročí 300 let od postavení zámku a 5 let od zahájení provozu.

"Zámecká oslava" proběhne od 10 až do 22 hodin a na programu je například:  pořad Sněhánky Michaely Dolinové, vyprávění herce Jiřího Krytináře, šermířské hry a klání v podání skupiny Tartas, vystoupení kejklířů skupina Ascarya nebo oslava uznání světového rekordu v délce knoflíkového návleku, který byl vytvořen loni při charitativní Knoflíkiádě...

Mimo jiné také lanškrounská skupina MICHAEL představí píseň „Přiletí k nám“, klip k níž se natáčel na Zámečku.

plakát

Nikdo není tak chudý, aby nemohl darovat úsměv.
N. N.