tel: + 420 775 090 611

Číslo účtu: 132 234 9349/0800

Zbigniew Jan Czendlik - děkan

Hana Skalická - pastorační asistentka
tel.: 730 552 040 (v pracovni dny od 8.00 do 16.00)

Renáta Hoffmannová

Externí koncert Smetanovy Litomyšle již tuto sobotu!

logo

V sobotu 30. června se od 17 hodin koná v kostele sv. Václava externí koncert festivalu Smetanova Litomyšl s názvem ČTVERO ROČNÍCH DOB.

Na programu je Concerto grosso da chiesa c moll op. 6, č. 3 Arcangela Corelliho a Vivaldiho Čtvero ročních dob, cyklus koncertů pro housle a orchestr doprovázený textem autorových vlastních sonetů. Představí se Ivan Ženatý (housle), Otakar Brousek (umělecký přednes) a Barocco sempre giovane s uměleckým vedoucím Josefem Krečmerem.

O tuto lanškrounskou kulturní událost je samozřejmě velký zájem a vstupenky byly prakticky okamžitě po zahájení předprodeje vyprodány...

z programu Smetanovy Litomyšle

Dilige et quod vis fac. (Miluj a dělej, co chceš)
Sv. Augustin