Untitled-2

Římskokatolická farnost - děkanství Lanškroun

152.jpg
35.jpg
40.jpg

Vítáme vás v lanškrounské farnosti!

 

Římskokatolická farnost - děkanství Lanškroun

     Farnost    

nám. Aloise Jiráska 2
563 01 Lanškroun

IČO: 44471041

 

    Kontakty:

P. Dr. Zbigniew Jan Czendlik
e-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: 465 322 508

Jitka Kračmarová
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: 730 552 040

Anna Gregorová
e-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: 775 090 611

Aktuality

Prázdniny v pořadu Uchem jehly otevře Věra Čáslavská

Věra Čáslavská

Prázdniny a dovolenou si užívají i v televizi. Proto většinou reprízují úspěšné pořady. Na 1. července ale připravili pro pořad Uchem jehly jednu premiéru. Od 16.30 si na ČT2 bude se Zbigniewem Czendlikem povídat slavná olympionička Věra Čáslavská.

Děti z lanškrounské základní školy speciální vyrobily pro paní Čáslavskou medaili, která jí udělala velkou radost.

Navíc Zbigniew Czendlik vyvěsil na stožár ve farní zahradě českou vlajku, takže si mohla zopakovat oslavu sportovního úspěchu, třeba toho v roce 1968 na olympiádě v Mexiku. Oba samozřejmě přejí soudobým olympionikům, aby ji v Londýně následovali...

na farní zahradě

vztyčení vlajky

medaile zaujala

rozhovor

Více fotografií z natáčení najdete ve článku http://www.farnostla.cz/index.php/40-aktuality/aktuality/788-natacely-se-posledni-predprazdninove-porady-uchem-jehly

Je plánováno opakování dalších pořadů se sportovci, které byly natočeny v Lanškrouně v roce 2011. 8.července od 16.55 to bude díl s fotbalistou Antonínem Panenkou, o týden později pak povídání s lyžařkou Kateřinou Neumannovou.

     Co nás čeká

Projekt čtvercování

Každé pondělí dopoledne od 9 hod. bude ve farní klubovně probíhat

PROJEKT ČTVERCOVÁNÍ - neboli uháčkuj nebo upleť čtverce na výrobu dek do Afriky

Srdečně zveme na tato setkání

Bližší informace poskytne p. Šebrlová

Citáty k zamyšlení

Lze věřit na bohy s takovými věřícími?
Gabriel Laub