Televizní ohlédnutí za Smetanovou Litomyšlí

logosl

ČT2 vysílala 7.července poslední díl publicistického pořadu Smetanova Litomyšl den po dni -  pohledy do dění na letošním 54. mezinárodním operním festivalu. Kromě jiného zde byl zmíněn lanškrounský externí koncert. Pokud jste tento třináctiminutový pořad neviděli, najdete ho na odkazu http://www.ceskatelevize.cz/porady/10418273607-smetanova-litomysl-den-po-dni/212542152870004/

Když dáváš, nic neztrácíš. To, co máš, se tím naopak rozmnožuje.
Antoine de Saint Exupery