Týdeník Televize představil Zbigniewa Czendlika

Týdeník Televize nedávno otiskl článek o lanškrounském děkanovi Zbigniewu Czendlikovi.

Píše se zde např.: "V ateistickém Česku se stal známou osobností polský kněz. Vystupuje civilně, je sympaťák, a pokud hovoří o Bohu, nemluví ve frázích, čímž je mnohým srozumitelný.Zásadní pro jeho popularitu byl zlomový rok 1998, kdy požádal manažera Lucie Bílé, aby zazpívala v jím renovovaném kostele v Lanškrouně. Lucie nabídku přijala a jejich setkání bylo začátkem velkého přátelství. Časem se stal páter Czendlik známým, což mu pomáhá uskutečňovat mnohé sociální projekty."

Plné znění najdete na odkazu: http://www.televize.cz/clanky/zbigniew-jan-czendlik-hostuji-tu-jako-fotbalista-16882

Tvá pyramida nemá smysl, jestliže nekončí v Bohu.
Antoine de Saint Exupery