Po důkladné prohlídce pravil gynekolog: "Tak, milá paní, až se dnes vrátí Váš manžel domů..." "Nejsem vdaná," přeruší ho pacientka. "No tak až se setkáte s Vaším snoubencem..." "Nejsem zasnoubena." "Tak tedy řekněte svému příteli, že..." "Nemám a nikdy jsem neměla žádného přítele..." Na to se lékař zamyslel, poodešel k oknu a dlouho se mlčky díval ven na oblohu. "Pane doktore, proč vyhlížíte tak dlouho z okna?" neudržela pacientka svou zvědavost. "Protože naposledy, když se stalo něco podobného, tak vyšla hvězda na východě..."

Ivan Mládek a jeho hosté opravdu pobavili

FZ600850uv

V pátek 10. srpna přijel na farní zahradu Ivan Mládek se svými hosty.

Tváře známé z televize a oblíbené, notoricky známé písničky staré většinou několik desítek let - to byl mix, který spolehlivě zabral na lanškrounské diváky.

Bavili se i při vyprávěních, pohádce o ježibabě (v polštině) nebo při "znalostní soutěži Milionář".

Atmosféru si můžete prohlédnout  na fotografiích.

Ivan Mládek a jeho hosté

Ivan Mládek

diváci

Libuna

Pitkin vypravuje

Ivan Mládek s Lenkou Šindelářovou

Lenka Šindelářová v akci

Ivan Mládek s Lenkou Plačkovou

Milionář

Lenka Šindelářová při závěrečném úklidu

Na závěr opět potěšilo losování vstupenek; tentokrát byla přidána ještě jedna cena - konzumace v restauraci U Pastýře v hodnotě 400 Kč.

V pátek 17.8. se v rámci Kulturního léta na farní zahradě představí lanškrounská skupina Fofr.

Nikdo není opravdu dobře oblečen, nenosí-li na tváři úsměv.
Percy Bysshe Shelley