Fofr na farní zahradě

FOFR

Lanškrounská bluegrassová skupina Fofr, která existuje už 19 let (poprvé veřejně vystoupila na Kopě v září roku 1993), potěšila nejen své místní příznivce v pátek 17. srpna koncertem v rámci Kulturního léta na farní zahradě 2012.

Čtveřice, která hraje ve složení Milan Sychra - banjo, Petr Veselý - mandolína (a průvodní slovo), Aleš Přibyl - kytara, zpěv a Hostimil Tomášek - zpěv a basová kytara, dala i při tomto koncertu přednost především vlastní tvorbě.

Pokud litujete, že jste páteční koncert Fofru v Lanškrouně nestihli, máte nejbližší příležitost to napravit hned v sobotu 18. srpna, kdy lanškrounští muzikanti vystoupí na festivalu Kutnohorská kocábka.

Fofr

H.Tomášek a P.Veselý

diváci

mandolína

Na závěr koncertu losovali Zbigniew Czendlik a moderátor celého kulturního léta Karel Pokorný vstupenky o dvě lahve vína a sadu skleniček na pivo, tedy ceny věnované restaurací U Pastýře.

Z.Czendlik a K.Pokorný

Zbigniew Czendlik

Prázdniny se už přehouply do své poslední čtvrtiny a na farní zahradě proto letos proběhnou už jen dva letní kulturní pořady.

V pátek 24.8. to bude poslední koncert - nejen jazzový večer s Hankou a Tomášem Krejčovými a Markétou Kráčmarovou. Úplný závěr i letos obstará místní Divadlo Ve středu, které vystoupí (pozor, změna!!!) ve čtvrtek 30. srpna.

Kdo ničemu nevěří, tomu taky nic nevěřím.
Jan Neruda