ZIBI cup bude letos jubilejní – desátý

10. ročník benefičního golfového turnaje ZIBI CUP se koná 29. srpna na golfovém hřišti Golf Resort Konopiště.

Zibi Cup

Loňský výtěžek byl věnován hlavně na opravy interiéru lanškrounského kostela sv. Václava, opravu fasády děkanství a na rekonstrukci interiéru kostela v Žichlínku. V důsledku toho jsme se po celý rok potýkali s problémy ve financování svozu dětí do základní školy speciální. Proto letošní výtěžek bude opět směřovaný na tuto službu - na srovnání deficitu v rozpočtu a na zajištění provozu minimálně do konce kalendářního roku.
Oproti minulým ročníkům výtěžek bude mnohem menší. Loni například tato částka dělala kolem 600 tis. Kč.

Získávat sponzory je čím dál náročnější. Proto také uvažuji o maximálním utlumení činnosti obecně prospěšné společnosti Gaudium, která svoz zajišťuje. Zatím nejsem ještě úplně rozhodnutý, ale možná letošní ročník turnaje ZIBI cup bude v současné podobě posledním. Na podzim ještě proběhne menší Zibi cup pro Cestu 121 (sdružení pomáhající starým a nemocným kněžím) a příští rok uvidíme.

Toto je pozvánka, kterou jsem posílal sponzorům:

Zibi Cup 2012 - pozvánka-str.1

Zibi Cup 2012 - pozvánka-str.2

Kdo chce jít rychle, jde sám, ale kdo chce dojít daleko, jde s druhými.
Staré české přísloví