Untitled-2

Římskokatolická farnost - děkanství Lanškroun

9.jpg
100.jpg
194.jpg

Přihlášení

katyd

katolik

ebreviar

biblenet

radiovaticana

vira

ikonka proglas

ikonka tvnoe

Pro zasmání

Prodejna Angelos byla "poctěna" návštěvou dámského páru zřejmě z Rumunska. Místopisné údaje jsou vysoce pravděpodobné s ohledem na jejich přízvuk a hodnověrné internetové informace, které pějí "chválu" na obratnost rukou těchto světoběžníků příp světoběžnic. Informace o tomto níže budiž svědectvím i varováním zároveň.

Vítáme vás v lanškrounské farnosti!

 

Římskokatolická farnost - děkanství Lanškroun

     Farnost    

nám. Aloise Jiráska 2
563 01 Lanškroun

IČO: 44471041

 

    Kontakty:

P. Dr. Zbigniew Jan Czendlik
e-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: 465 322 508

Jitka Kračmarová
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: 730 552 040

Anna Gregorová
e-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: 775 090 611

Aktuality

ZIBI cup bude letos jubilejní – desátý

10. ročník benefičního golfového turnaje ZIBI CUP se koná 29. srpna na golfovém hřišti Golf Resort Konopiště.

Zibi Cup

Loňský výtěžek byl věnován hlavně na opravy interiéru lanškrounského kostela sv. Václava, opravu fasády děkanství a na rekonstrukci interiéru kostela v Žichlínku. V důsledku toho jsme se po celý rok potýkali s problémy ve financování svozu dětí do základní školy speciální. Proto letošní výtěžek bude opět směřovaný na tuto službu - na srovnání deficitu v rozpočtu a na zajištění provozu minimálně do konce kalendářního roku.
Oproti minulým ročníkům výtěžek bude mnohem menší. Loni například tato částka dělala kolem 600 tis. Kč.

Získávat sponzory je čím dál náročnější. Proto také uvažuji o maximálním utlumení činnosti obecně prospěšné společnosti Gaudium, která svoz zajišťuje. Zatím nejsem ještě úplně rozhodnutý, ale možná letošní ročník turnaje ZIBI cup bude v současné podobě posledním. Na podzim ještě proběhne menší Zibi cup pro Cestu 121 (sdružení pomáhající starým a nemocným kněžím) a příští rok uvidíme.

Toto je pozvánka, kterou jsem posílal sponzorům:

Zibi Cup 2012 - pozvánka-str.1

Zibi Cup 2012 - pozvánka-str.2

     Co nás čeká

Projekt čtvercování

Každé pondělí dopoledne od 9 hod. bude ve farní klubovně probíhat

PROJEKT ČTVERCOVÁNÍ - neboli uháčkuj nebo upleť čtverce na výrobu dek do Afriky

Srdečně zveme na tato setkání

Bližší informace poskytne p. Šebrlová

Citáty k zamyšlení

Láska ukazuje člověku cíl jeho života. Rozum ukazuje prostředky, jak jej uskutečnit.
Tomáš Garrigue Masaryk