Prodejna Angelos byla "poctěna" návštěvou dámského páru zřejmě z Rumunska. Místopisné údaje jsou vysoce pravděpodobné s ohledem na jejich přízvuk a hodnověrné internetové informace, které pějí "chválu" na obratnost rukou těchto světoběžníků příp světoběžnic. Informace o tomto níže budiž svědectvím i varováním zároveň.

tel: + 420 775 090 611

Číslo účtu: 132 234 9349/0800

Zbigniew Jan Czendlik - děkan

Hana Skalická - pastorační asistentka
tel.: 730 552 040 (v pracovni dny od 8.00 do 16.00)

Renáta Hoffmannová

Zpytování svědomí dospělého křesťana

Hnutí srdce není něco, na čem by se dalo ušetřit. Dávat, ze svého srdce, to je jako vyklenout most přes propast své samoty. A dáváš-li ze svého srdce, nestarej se komu. Budou ti totiž říkat: „Ten si to nezaslouží!“ Jako by šlo o nějaké zboží, kterého je škoda. Dokonce i člověk, který ti nemůže dát nic, o co bys stál, ti může posloužit tím, že dáváš ty jemu, neboť skrze něj tak sloužíš Bohu.
Antoine de Saint Exupery