Přijde starý manželský pár do nebe, svatý Petr je provází po nebi. Všechno je naprosto úžasné, žena je nadšena, říká, že se jí o něčem takovém ani nesnilo. Když to všechno vidí muž, zoufale se rozpláče a pak spustí vztekle na svoji manželku: "Za to všechno můžeš ty! To je pořád makrobiotika, cvičení, žádnej alkohol a cigarety, krémy s UV filtrem - vždyť jsme tu mohli být už o patnáct let dřív!!!"

Kulturní léto 2016

Kulturní léto 2016KULTURNÍ LÉTO NA FARNÍ ZAHRADĚ 2016

8. července 2016  v 19.00 hodin na farní zahradě v Lanškrouně opět zahajuje Kulturní léto se zajímavým programem. Již tradičně se bude konat každý pátek do konce prázdnin.

Všichni jste srdečně zváni...

Bůh nám dal život, aniž by se nás ptal. Proč by to měl dělat, když nám ho zase odebírá?
Roberto Gervaso