Desetiletého neposedu poslala maminka do náboženství. Když se odpoledne vrátil, ptá se ho, co se naučil. Děcko vypráví:
„No, paní katechetka nám vyprávěla, jak Bůh vyslal Mojžíše za nepřátelské linie na záchrannou misi, která měla vyvést Izraelce z Egypta. Když se dostal k Rudému moři, nechal své ženisty udělat pontonový most a všechny dostal na druhou stranu. Potom vysílačkou požádal velitelství o leteckou podporu. Jejich bombardéry vyhodily most do vzduchu a mise byla splněna.“
„Počkej, tohle vám fakt říkala paní katechetka?“
„No, ne přesně. Ale kdybych ti to řekl tak, jak to říkala ona, nevěřila bys mi.“

tel: + 420 775 090 611

Číslo účtu: 132 234 9349/0800

Zbigniew Jan Czendlik - děkan

Hana Skalická - pastorační asistentka
tel.: 730 552 040 (v pracovni dny od 8.00 do 16.00)

Renáta Hoffmannová

OZNÁMENÍ PRO FARNÍKY

Od 13. 10. 2020 do odvolání se budou bohoslužby konat neveřejně v kostele sv. Václava. Intence budou odslouženy dle původního rozpisu. Mše svaté v kostele sv. Maří Magdalény nebudou.

V neděli od 10 hodin bude pro zájemce možnost přistoupit ke svatému přijímání v kostele bez možnosti se zdržovat na místě, abychom dodrželi počet max. 6 osob.

S případnými dotazy ohledně účasti na mši svaté volejte na telefonní číslo: 775 090 611.

Jenom tehdy milujeme skutečně, pokud milujeme bez příčiny.
Anatole France