Katolík, presbyterián a baptista sedí v rybářském člunu a chytají ryby. Katolíkovi dojdu červi tak se rozhodne že si dojde na břeh pro zásoby. Vystoupí teda z člunu a po vodě přejde na břeh a pak se vrátí jdouce po vodě. Baptistovi můžou oči vypadnut a říká si: "Ten ale musí mít silnou víru že dokáže jít po vodě". Za chvilku to ještě udělá presbyterián, opět jde po vodě. Baptista nemůže uvěřit svým očím a celý nesvůj zjišťuje, že i jemu za chvilku dojde návnada a bude muset na břeh. Hodnu chvíli se celý nervózní přesvědčuje že i on má přece silnou víru jako katolík a presbyterián a tak se nakonec přece jen odváží a vystoupí z člunu. Okamžitě však zmizne pod hladinou... Katolík se otočí na presbyteriána a říká: "Zdá se, že bratr neví, kde jsou ve vodě kameny..."

tel: + 420 775 090 611

Číslo účtu: 132 234 9349/0800

Zbigniew Jan Czendlik - děkan

Hana Skalická - pastorační asistentka
tel.: 730 552 040 (v pracovni dny od 8.00 do 16.00)

Renáta Hoffmannová

OZNÁMENÍ PRO FARNÍKY

Od 13. 10. 2020 do odvolání se budou bohoslužby konat neveřejně v kostele sv. Václava. Intence budou odslouženy dle původního rozpisu. Mše svaté v kostele sv. Maří Magdalény nebudou.

V neděli od 10 hodin bude pro zájemce možnost přistoupit ke svatému přijímání v kostele bez možnosti se zdržovat na místě, abychom dodrželi počet max. 6 osob.

S případnými dotazy ohledně účasti na mši svaté volejte na telefonní číslo: 775 090 611.

Kdo ničemu nevěří, tomu taky nic nevěřím.
Jan Neruda