Dobré zprávy

Nové oznámení pro farníky od 22. 10. 2020

Drazí farníci, farnice a farníčata,

od 22. 10. 2020 platí omezení pohybu osob a pobývání na veřejně přístupných místech v počtu max. dvou osob, což se vztahuje i na bohoslužby. Až do odvolání tohoto omezení se veřejné bohoslužby konat nebudou. Všechny bohoslužby budu slavit v soukromí na vámi zadané úmysly bez účasti věřících.

Pohřbů a svateb se může nyní účastnit max. 10 osob.

Ve farní kanceláři nebudou v tomto období úřední hodiny – pokud je to možné, využívejte k vyřízení svých záležitostí telefon nebo e-mail (viz kontakty na webu).

Doporučuji sledovat mše svaté na internetu. Bližší informace najdete na webu: https://www.mseonline.cz/.

Češti a moravští biskupové vyzývají věřící ke společné modlitbě svatého růžence každý den ve 20.00 hodin.

Vzhledem k dynamickému vývoji situace sledujte, prosím, farní stránky a ostatní církevní média a předávejte informace těm, kteří nemají přístup k internetu.

Zbigniew

Nesmíš patřit k těm, kteří žádají znamení. Tvůj život musí být znamením, že Bůh je živý.
Joseph Leppich