Babička seděla na pláži, kde si její vnouček ve slunečním kloubouku a župánku hrál s kyblíčkem a lopatkou a plácal bábovičky. Najednou se objevila obrovská vlna, která zalila pláž, a když vtekla zpět do moře, vzala vnoučka s sebou. Babička padla na kolena a začala se modlit:
„Ó, Bože, prosím, vrať mi mého vnoučka. Je to tak nevinné stvoření, tak sladký chlapec, tak báječné dítko.“
Jako zázrakem se přihnala další velká vlna a zanechala po sobě vnoučka přesně na původním místě, v župánku a s lopatičkou a kyblíčkem. Babička obrátila oči k nebesům, rozhodila rukama a řekla naštvaně:
„Měl klobouček…“

Dobré zprávy

NEDĚLNÍ BOHOSLUŽBY A SV. PŘIJÍMÁNÍ

Od neděle 10. 1. 2021 do odvolání budou v naší farnosti nedělní mše svaté slouženy neveřejně s tím, že od 10 hodin bude možné přijít ke svatému přijímání.

Kdo není milován, je sám i uprostřed davu.
George Sandová