Muž a žena se srazí v autech. Bouračka je ošklivá. Obe jejich auta jsou úplně na maděru, ale ani jednomu z nich se nic nestalo... Když se vysoukali z aut, povídá žena muži: "Tak vy jste muž, to je zajímavé. Já jsem žena. Hmm, podívejte na naše auta! Nic z nich nezbylo, ale my jsme zranění nebyli. To musí být znamení od Boha. Měli jsme se setkat, stát se přáteli a žít spolu až do smrti. Muž přitakal: "To jo, to muselo být určitě znamení od Boha!" Žena pokračovala: "A podívejte se na tohle, další zázrak. Moje auto je totálně na mraky, ale tahle láhev vína je naprosto v pořádku. Bůh si určitě přeje, aby jsme toto víno vypili a oslavili tím naše štěstí." Potom podala láhev muži. Ten souhlasně přikývl, otevřel láhev a polovinu vypil. Pak ji podal zpět žene. Ta vzala láhev, zavřela ji a vrátila muži do rukou. Ten se jí zeptal: "Vy nebudete?" Načež mu odpověděla: "Ne. Jen počkám na policii."

Dobré zprávy

Farní den - fotogalerie

farni den 2017

Dne 27. září se konal ve skautské klubovně a jejím blízkém okolí farní den. Zahájen byl mší svatou uvnitř klubovny a poté již pokračoval program venku. Pro děti byly připraveny různé hry, bylo možné si opéci špekáčky nad ohněm, občerstvit se přineseným pohoštěním a setkat s přáteli. Nejlepší výpovědí o tomto setkání je soubor fotografií, jejichž autorem je Zdeněk Gregora a dovolujeme si je uveřejnit na externí fotogalerii. K nahlédnutí zde: https://farnostla.rajce.idnes.cz/FARNI_DEN_2017/

Láska ukazuje člověku cíl jeho života. Rozum ukazuje prostředky, jak jej uskutečnit.
Tomáš Garrigue Masaryk